HAKKIMIZDA

Fuma Temizlik bünyesinde bulunan koltuk yıkama hizmetimiz, alışılagelmiş kalıpları yıkarak koltuk yıkamada profesyonel düşünce yapısına sahip olmayı kendisine hedef edinmiştir. Önceliğimiz İstanbul koltuk yıkama firmaları arasında en iyisi olmak ve %100 müşteri memnuniyeti yakalamaktır.

Yıllardır sektörde yer alan ve tecrübe sahibi olmuş çalışanlarımız, son teknoloji makinelerimiz, çevre dostu ve sağlığa zararsız temizlik malzemelerimiz ile her zaman hazır şekilde siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. İstanbul da koltuk yıkama firmaları arasında en uygun fiyatı sunarken kaliteden asla taviz vermeyeceğimizin garantisi ile, %100 hijyen prensibini benimsemiş bir firmayız. Özellikle müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Fuma Temizlik, koltuk ve yatak yıkama hizmeti yanı sıra cafe koltuk yıkama, restoran koltukları temizliği, sinema salonları, tiyatro salonları koltuklarının yıkanması gibi bir çok ticari alanda da kendisini kanıtlamış bir firmadır.

Kaliteli yıkama hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarken uygun fiyatlarımız ile siz değerli müşterilerimize İstanbul Avrupa yakasında hizmet sunmaktayız.

© 2020 by  Fuma Temizlik Company