HİZMETLERİMİZ

Sizlere piyasanın en uygun koltuk yıkama hizmetini sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz ile çözüm üretiyor, son teknoloji makinelerimiz ile en iyi sonuçları elde ediyoruz. En önemlisi mutlu müşteriler ediniyoruz. Periyodik bakımlar sayesinde sizi büyük masraflardan kurtarıyor, işimizi en iyi şekilde yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Oturma Grubu Yıkama

Oturma gruplarınız zaman içerisinde lekelenir ve kirlenir. Fuma Temizlik olarak profesyonel makinelerle oturma gruplarınızı tertemiz yaparız. Gelişmiş tekniklerimiz sayesinde koltuk kumaşınızı %100 hijyen ile ilk gün ki haline döndürürüz Unutmayın;  biz en iyi ekipmanları ve en iyi deterjanları kullanmaktayız.

L Koltuk Yıkama

 

Yüksek emiş gücüne sahip son sistem makineler yardımı ile L tipi koltuklarınızın yenilenmesini sağlıyoruz. Bütün kirlerin yok olduğunu kendi gözlerinizle görecek, hayret edeceksiniz.

Koltuk Takımı Yıkama

Koltuk takımı yıkama hizmetimiz, en uygun fiyatlar ve işinde uzmanlaşmış kişilerce yapılmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrube ile sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkamada en önemli unsurlardan bir tanesi de doğru temizlik maddesi seçimidir. Bilinçsiz şekilde temizlenmeye çalışılan koltuklar daha fazla zarar görecektir. Bu nedenle koltuk yıkama firması kararı verirken alanında uzman kişileri tercih etmek gerekmektedir.

Deri Koltuk Yıkama

 

IKonfor ve şıklığın deri ile buluşması her insanı mutlu eder.Fakat zamanla deri üzerinde lekeler oluşabilir. Pahalı olan deri koltuk temizliği sıradan deterjanlar ile yapılmaz. Mutlaka profesyonel yardım alınmalıdır. Biz Fuma Temizlik olarak deri koltuklarınızı en iyi şekilde temizlemekteyiz.

Puf Temizleme

Her kumaş kendisine has özellikler barındırır. Doğru hamle ile müdahale edilen puf minderler lekelerinden arındırılarak en yeni haline getirilir. Yıkama, durulama ve kurutma işlemleri sırası ile ve profesyonel şekilde yapılmaktadır.

Yatak Yıkama

Doktorların da genelde tavsiye ettiği iyi yataklar bütçesi fazla ama sağlık açısından olumlu yataklardır. Vaktimizin çoğunu harcadığınız yataklarınıza gereken önemi veriyor musunuz ? Yatak temizleme işinde öncüyüz. Bizi arayın ve sağlıklı, huzurlu, tertemiz yatağınıza kavuşunç

Araç Koltuk Yıkama

 

I'm a Araçların koltukları genellikle çok fazla kirlenirler. Havadan koltuğun içine sinen bakteriler, toz ve bakteriler, polenler, kırıntılar, oluşan kalıcı lekeler aracınızın görüntüsünü olumsuz yönde etkiler. Bizi hemen arayın, araç koltuklarınız sıfır görüntüsüne kavuşsun.

İşletme Koltuk Yıkama

Her Restoran koltuk yıkama, cafe koltuk yıkama, tiyatro salonu koltuk temizleme, sinema salonu koltuk yıkama hizmeti gibi bir çok ticari işletmeler için koltuk yıkama hizmeti tarafımızca sunulmaktadır.

© 2020 by  Fuma Temizlik Company