Koltuk Yıkama Kağıthane

February 13, 2020

Fuma Temizlik çatısı altında bulunan firmamız yatak yıkama kağıthane, cafe sandalye yıkama kağıthane ve koltuk puf yıkama işi ile profesyonel anlamda kendini kanıtlamış bir firmadır. Koltuklar temiz ise şahane bir görüntü de olur. Sadece uzanıp rahatlamak, yatmak için değil yaşadığınız mekanın estetik görüntüsü için de koltuklar ehemmiyet arz eder. Ev hanımları ne kadar temizlik yaparsa yapsın koltuğun içerisine sinmiş ve görünen görünmeyen bazı lekeler ne yazık ki çıkmaz. Koltukların %100 temiz olması için mutlaka koltuk yıkama kağıthane hizmeti alınması gerekir.

 

 

TELEFON : 0537 693 85 46

 

Evlerde tabi ki herkes temizliğini yapıyor fakat yapılan temizlik temizlik yüzeysel olmasa da detaylı temizlik de dahi koltukların içerisine kendi kendine yuva etmiş bakterilere ulaşılması zordur. Hatta yanlış deterjan uygulaması veya yanlış bir müdahale koltuklarda bulunan bakterilerin çoğalmasına bile olanak sağlar. Hem fazla efor sarfedip yorulmamak hem de profesyonel manada koltuk yıkama hizmeti almak için bizi tercih edebilirsiniz. Bu sayede profesyonel temizlik ile tanışabilir çok uzun seneler koltuklarınızın temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.

 

Ev hanımları genelde silerek temizliğin yapıldığını ve bunun da yeterli olduğunu düşünür ve dışarıdan bakıldığında temiz olduğunu görürler ama koltuk kumaşlarının altında ve süngerlerinde meydana gelmiş mayt adı verilen bakterilerin temizlenmesi bu şekilde olmaz. Mayt adı verilen bu böcekler koltuklarda meydana gelmiş kirlerle beslenir ve ev hanımlarının yaptığı temizlik bu böceklerin ölmesine sebep olmaz. Fakat kağıthane koltuk yıkama hizmeti veren firmamız sayesinde kirler, çıkmayan lekeler ve tutmuş görüntülerden tamamen kurtulursunuz. Mayt adı verilen ve ciddi manada sağlığınızı tehdit eden böceklerinden de kurtulabilirsiniz.

 

Yerinde Koltuk Yıkama kağıthane

 

İster eviniz olsun isterse de çalıştığınız mekan olsun, çevrenizdekilerin sağlığını düşünmeli ve bunun için bir adım atmalısınız. Çok cazip fiyatlar ile yerinde koltuk yıkama kağıthane ilçesinde hizmet vermektedir. Sadece periyodik olarak alacağınız ve maliyeti çok ucuz olan koltuk yıkama hizmetinden faydalanarak sağlığınızı riske atmamış olursunuz. Biz Fuma Temizlik olarak her çeşit kumaş için ayrı ve gerekli temizlik malzemesi kullanıyoruz bu sayede koltuk kumaşlarınıza hiçbir zarar vermiyoruz. Sadece doğru deterjan yetmez, bizler en son çıkan koltuk yıkama makinesi ile çalışıyoruz. Bir koltuğu yıkamadan temizlemiş sayılmazsınız. Koltuk silmek tabi ki haftalık temizliklerde vs. işe yarayacaktır fakat mutlaka periyodik olarak profesyonel anlamda koltuk yıkama hizmeti almanız gerekir. Böylelikle yıkama işlemi ev ekonomisine de katkı sağlamış olur. Sadece ekonomik anlamda rahatlamakla kalmaz rahat bir nefes alır sağlıklı şekilde yaşamınıza kalite katabilirsiniz.

 

TELEFON : 0537 693 85 46

 

 

Koltuk Yıkama Temizliği kağıthane

 

 

 

kağıthane araba koltuk yıkama firmamızdan alacağınızın hizmetin hangi aşamalardan geçeceği şu şekilde belirtilmiştir:

 

· Yıkanacak koltuk öncelikle özel vakum makinesi ile kir, toz ve lekelerinden arındırılır.

 

· Koltuk içerisine nufus etmiş tozlar koltuktan arındırıldıktan sonra koltuk ıslatılır ve özel temizleme şampuanı ile fırçalanır. Sonrasında yine makine yardımı ile tüm kirler çıkartılır.

 

· Kirlerin de çekilmesi ile durulama işlemine geçilir. Sonrasında vakum yapılarak kalan ıslaklık da çekilir ve koltuk kurumaya bırakılır.

 

Son sistem makineler ile koltuk temizleme hizmeti alabilirsiniz. Üstelik firmamızın deneyimli kadrosu size her konuda bilgi vermeye hazır. Hizmetlerimizden bir kaçı;

 

· Ev Koltuk Yıkama

· Ofis Koltuk Yıkama

· Araç Koltuk Yıkama

· İşyeri Koltuk Yıkama

· Sinema Koltuk Yıkama

· Cafe Koltuk Yıkama

· Restaurant Koltuk Yıkama

 

kağıthane Evde Koltuk Yıkama

 

Koltuk yıkatma fiyatları sandığınız kadar pahalı değildir. En uygun fiyatlar ile sizlere hizmet edeceğimizin garantisini veriyoruz. kağıthane koltuk temizleme firmamızdan kesinlikle fiyat almadan karar vermeyin. Firmamızın prensipleri arasında; cazip fiyat, %100 temizlik, müşteri mutluluğu yer almaktadır. Fuma Temizlik olarak biz sadece koltuk temizleme işi değil mutlu müşteri memnuniyeti ve sağlıklı evler/işyerleri oluşmasını sağlıyoruz.

 

Yerinde Buharlı Koltuk Yıkama kağıthane

 

İstanbul Avrupa yakasında tüm ilçelere hizmet vermenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Nerede olursanız olun bir telefon ile yerinde koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. Yaz kış fark etmeksizin gönül verdiğimiz işi yapıyoruz. Endişe etmenize gerek yok, koltuklarım kurumaz demeyin, özel vakumlama sayesinde koltuklarınızın kısa sürede kurumasını sağlıyoruz. Zeytinburnu yerinde koltuk yıkama ile profesyonel hizmet kapınızda.

 

Evde koltuk yıkama kağıthane nasıl hizmet verir ?

 

Öncelikle şunu belirtelim kullandığımız ürünlerin hiçbiri insan sağlığına zarar verecek maddelerden oluşmaz. Öncelik sizin sağlığınız. Bu anlayış ile koltuklarınız tozundan arındırıldıktan sonra şampuan ile yıkanır, fırçalanır. Bu fırçalama işlemi sırasında kesinlikle koltuk kumaşınız zarar görmez, solmaz, rengi atmaz. Son aşamada makinemiz ile kirli su çekilirken temiz su koltuğa püskürtülür ve en son kurutma işlemi yapılır.

 

Koltuk Yıkama Fiyatları kağıthane

 

kağıthane ilçesinde ve diğer tüm ilçelerde garantili hizmet veriyor koltuk temizleme işi yapıyoruz. Bize koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için ya da bilgi almak için hemen arayabilirsiniz. Koltuk temizleme fiyatı almak için hemen bize ulaşın.

 

TELEFON : 0537 693 85 46

 

 

 

 

Aklınızda ki sorulara kısaca cevap verelim.

 

kağıthane cafe koltuk yıkama firması Soru 1 : Koltuk yıkama ne kadar zaman alır ?

 

Cevap : 1 koltuk takımı minder sayısına da bağlı olmakla birlikte 45 dk ile 60 dk arasında zaman alır ve %100 temizlenir.

 

Soru 2: Koltukları nasıl yıkıyorsunuz?

 

Cevap : Öncelikle koltuğun kumaşı göz önünde bulundurulur.Koltukta herhangi bir sorun yok ise su ve köpük ile temizleme işlemine başlanır. Sonrasında buhar ve kurulama işlemi ile devam eder. Hassas kumaşlar için ise sadece buhar ile olan temizleme yöntemi seçilir. Her iş için %100 hijyen ve temizleme garantisi verilmektedir.

 

Soru 3: Koltuklar hangi periyodik zamanlar ile yıkanmalıdır?

 

Cevap : Kirli görüntüsünü yok etmek için yıkatmak istiyorsanız 1-2 senede bir düzenli şekilde yıkatmanız gerekecektir. Fakat hijyen için ise 10 ayda bir düzenli olarak profesyonel koltuk yıkama hizmeti almanız daha doğru olacaktır.

 

Soru 4: Koltuk yıkama sonrası kumaş zarar görür mü, yapılan işlem mutlu eder mi?

 

Cevap : Kumaşlarınız kesinlikle zarar görmez ve garantili koltuk yıkama hizmetimizden kesinlikle memnun kalırsınız.

 

Soru 5: Koltuklar yıkandıktan sonra ne kadar sürede kurur ?

 

Cevap : Buharlı yıkama kuruma süresini kısaltır fakat mevimsel olarak da oda sıcaklığı koltuk kuruma süresini etkiler. Ortalama değer 3 saat ile 12 saat arası bir zamandadır.

 

Soru 6: Yıkamada kullanılan deterjanlar insan sağlığına zararlı mıdır?

 

Cevap : Kesinlikle anti bakteriyel ürünler kullanıyoruz ve insan, hayvan sağlığına zararlı olmadığını garanti ediyoruz.

 

Soru 7: Koltuk temizleme hizmeti almak istiyorum ne yapmam gerek?

 

Cevap : İletişim numaramızdan bizimle irtibata geçebilir, hemen randevu oluşturabilirsiniz.

 

 

0537 693 85 46

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tanıtılan Yazılar

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Son Paylaşımlar

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Arşiv
Please reload

© 2020 by  Fuma Temizlik Company