Koltuk Yıkama Şişli

February 13, 2020

Fuma Temizlik bünyesinde bulunan şirketimiz yatak yıkama şişli, cafe sandalye yıkama ve puf yıkama işi ile profesyonel alanda kendini kanıtlamış bir firmadır. Koltuklar temiz olduğunda şahane görüntü olur. Sadece uzanmak, yatmak için değil yaşadığınız yerin estetik görüntüsü için de koltuklar önem arz eder. Ev hanımları ne kadar temizlik yaparsa yapsın koltuğun içerisine sinmiş ve görünen görünmeyen bazı lekeler ne yazık ki çıkmaz.Koltukların tamamen temiz olması için mutlaka koltuk yıkama şişli hizmeti alınması gerekir.

 

 

0537 693 85 46

İLETİŞİM

 

 

Evlerde yapılan temizlik yüzeysel olmasa da detaylı temizlik de dahi koltukların içerisine yer etmiş bakterilere ulaşılması zordur. Hatta yanlış deterjan seçimi veya yanlış bir müdahale koltuklarda bulunan bakterilerin çoğalmasına bile sebebiyet verebilir. Hem yorulmamak hem de profesyonel anlamda koltuk yıkama hizmeti almak için bizi tercih edebilirsiniz. Bu sayede profesyonel temizlik ile tanışabilir uzun yıllar koltuklarınızın temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.

 

Ev hanımları genelde silerek temizliğin yapıldığını ve yettiğini düşünür ve dışarıdan bakıldığında temiz olduğunu görürler fakat koltuk kumaşlarının altında ve süngerinde oluşmuş mayt adı verilen asalak böceklerin temizlenmesi bu şekilde olmaz. Mayt adı verilen bu böcekler koltuklarda oluşmuş kirlerle beslenir ve ev hanımlarının yaptığı temizlik onların ölmesine neden olmaz. Fakat Şişli koltuk yıkama hizmeti veren firmamız sayesinde kirler, çıkmayan lekeler ve tutmuş görüntülerden tamamen kurtulursunuz. Mayt adı verilen ve ciddi manada sağlığınızı tehdit eden böceklerinden de kurtulabilirsiniz.

 

Yerinde Koltuk Yıkama şişli

 

İster konutunuz olsun isterse de çalıştığınız işyeri olsun, çevrenizdekilerin sağlığını düşünmeli ve bunun için bir adım atmalısınız. Çok uygun fiyatlar ile yerinde koltuk yıkama şişli ilçesinde hizmet vermektedir. Sadece periyodik olarak alacağınız ve maliyeti çok uygun olan koltuk yıkama hizmetinden faydalanarak sağlığınızı riske etmemiş olursunuz. Biz Fuma Temizlik olarak her cins için ayrı ve gereken temizlik maddesi kullanıyoruz bu sayede koltuk kumaşlarınıza hiçbir zarar vermiyoruz. Sadece doğru deterjan yetmez, bizler en son çıkan koltuk yıkama makinesi ile çalışıyoruz. Bir koltuğu yıkamadan temizlemiş sayılmazsınız. Koltuk silmek tabi ki haftalık temizliklerde vs. işe yarayacaktır fakat mutlaka periyodik olarak profesyonel anlamda koltuk yıkama hizmeti almanız gerekir. Böylelikle yıkama işlemi ev ekonomisine de katkı sağlamış olur. Sadece ekonomik anlamda rahatlamakla kalmaz rahat bir nefes alır sağlıklı şekilde yaşamınıza kalite katabilirsiniz.

 

 

Koltuk Yıkama Temizliği şişli

 

 

 

 

şişli araba koltuk yıkama firmamızdan alacağınızın hizmetin aşamaları şu şekilde olacaktır:

 

· Yıkanacak koltuk öncelikle özel vakum makinesi ile kir, toz ve lekelerinden arındırılır.

 

· Koltuk içerisine nufus etmiş tozlar koltuktan arındırıldıktan sonra koltuk ıslatılır ve özel temizleme şampuanı ile fırçalanır. Sonrasında yine makine yardımı ile tüm kirler çıkartılır.

 

· Kirlerin de çekilmesi ile durulama işlemine geçilir. Sonrasında vakum yapılarak kalan ıslaklık da çekilir ve koltuk kurumaya bırakılır.

 

Son sistem makineler ile koltuk temizleme hizmeti alabilirsiniz. Üstelik firmamızın deneyimli kadrosu size her konuda bilgi vermeye hazır. Hizmetlerimizden bir kaçı;

 

· Ev Koltuk Yıkama

· Ofis Koltuk Yıkama

· Araç Koltuk Yıkama

· İşyeri Koltuk Yıkama

· Sinema Koltuk Yıkama

· Cafe Koltuk Yıkama

· Restaurant Koltuk Yıkama

 

şişli Evde Koltuk Yıkama

 

Koltuk yıkatma fiyatları sandığınız kadar pahalı değildir. En uygun fiyatlar ile sizlere hizmet edeceğimizin garantisini veriyoruz. şişli koltuk temizleme firmamızdan kesinlikle fiyat almadan karar vermeyin. Firmamızın prensipleri arasında; uygun fiyat, %100 hijyen, müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Fuma Temizlik olarak biz sadece koltuk temizleme işi değil mutlu müşteri memnuniyeti ve sağlıklı evler/işyerleri oluşmasını sağlıyoruz.

 

Yerinde Buharlı Koltuk Yıkama şişli

 

İstanbul Avrupa yakasında tüm ilçelere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Nerede olursanız olun bir telefon ile yerinde koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. Yaz kış fark etmeksizin gönül verdiğimiz işi yapıyoruz. Endişe etmenize gerek yok, koltuklarım kurumaz demeyin, özel vakumlama sayesinde koltuklarınızın kısa sürede kurumasını sağlıyoruz. Zeytinburnu yerinde koltuk yıkama ile profesyonel hizmet kapınızda.

 

Evde koltuk yıkama şişli nasıl hizmet verir ?

 

Öncelikle kullandığımız ürünlerin hiçbiri insan sağlığına zarar verecek maddelerden oluşmaz. Öncelik sağlığınızdır. Bu anlayışla koltuklarınız tozundan arındırıldıktan sonra şampuan ile yıkanır, fırçalanır. Bu fırçalama işlemi sırasında kesinlikle koltuk kumaşınız zarar görmez, solmaz, rengi atmaz. Son aşamada makinemiz ile kirli su çekilirken temiz su koltuğa püskürtülür ve en son kurutma işlemi yapılır.

 

Koltuk Yıkama Fiyatları şişli

 

şişli ilçesinde ve diğer tüm ilçelerde garantili hizmet veriyor koltuk temizleme işi yapıyoruz. Bize koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için ya da bilgi almak için hemen arayabilirsiniz. Koltuk temizleme fiyatı almak için hemen bize ulaşın.

 

 

Aklınızda ki sorulara kısaca cevap verelim.

 

şişli koltuk yıkama firması Soru 1 : Koltuk yıkama ne kadar zaman alır ?

 

Cevap : 1 koltuk takımı minder sayısına da bağlı olmakla birlikte 45 dk ile 60 dk arasında zaman alır ve %100 temizlenir.

 

Soru 2: Koltukları nasıl yıkıyorsunuz?

 

Cevap : Öncelikle koltuğun kumaşı göz önünde bulundurulur.Koltukta herhangi bir sorun yok ise su ve köpük ile temizleme işlemine başlanır. Sonrasında buhar ve kurulama işlemi ile devam eder. Hassas kumaşlar için ise sadece buhar ile olan temizleme yöntemi seçilir. Her iş için %100 hijyen ve temizleme garantisi verilmektedir.

 

Soru 3: Koltuklar hangi periyodik zamanlar ile yıkanmalıdır?

 

Cevap : Kirli görüntüsünü yok etmek için yıkatmak istiyorsanız 1-2 senede bir düzenli şekilde yıkatmanız gerekecektir. Fakat hijyen için ise 10 ayda bir düzenli olarak profesyonel koltuk yıkama hizmeti almanız daha doğru olacaktır.

 

Soru 4: Koltuk yıkama sonrası kumaş zarar görür mü, yapılan işlem mutlu eder mi?

 

Cevap : Kumaşlarınız kesinlikle zarar görmez ve garantili koltuk yıkama hizmetimizden kesinlikle memnun kalırsınız.

 

Soru 5: Koltuklar yıkandıktan sonra ne kadar sürede kurur ?

 

Cevap : Buharlı yıkama kuruma süresini kısaltır fakat mevimsel olarak da oda sıcaklığı koltuk kuruma süresini etkiler. Ortalama değer 3 saat ile 12 saat arası bir zamandadır.

 

Soru 6: Yıkamada kullanılan deterjanlar insan sağlığına zararlı mıdır?

 

Cevap : Kesinlikle anti bakteriyel ürünler kullanıyoruz ve insan, hayvan sağlığına zararlı olmadığını garanti ediyoruz.

 

Soru 7: Koltuk temizleme hizmeti almak istiyorum ne yapmam gerek?

 

Cevap : İletişim numaramızdan bizimle irtibata geçebilir, hemen randevu oluşturabilirsiniz.

 

 

0537 693 85 46

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tanıtılan Yazılar

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Son Paylaşımlar

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Arşiv
Please reload

© 2020 by  Fuma Temizlik Company